Kviečiame dalyvauti moksliniame - klinikiniame tyrime. - Diga

Kviečiame dalyvauti moksliniame – klinikiniame tyrime.

Ieškome suaugusių pacientų, sergančių alerginiu kojunktyvitu. Tyrimų tikslas patikrinti, ar tiriamasis vaistinis preparatas saugus, gerai toleruojamas ir veiksmingas. Šiai ligai gydyti šiuo metu skiriami antihistamininiai vaistai per burną. Pakeitus vartojamus per burną vaistus į akių lašus, sumažinama vaisto biologinį prieinamumą ir tuo pačiu galimai nuovargio ir mieguistumą riziką.

Apie tiriamuosius vaistinius preparatus jau surinkta informacija I ir II fazės tyrimuose, kuriose dalyvavo nemažas skaičius pacientų ir surinkta mokslu pagrįsta informacija leidžia tęsti šių būsimųjų vaistų tyrimus.
Tyrimų centras Vilniuje: “Inlita”, Santaros klinikinių tyrimų centras, Santariškių g. 5.
Konsultuoja šie specialistai: L. Malinauskienė, A. Chomičienė, K. Linauskienė, K. Černiauskas.
Jeigu susidomėjote šiuo skelbimu – kreipkitės į Jūsų pasirinktą gydytoją. Jūsų kreipimasis neįpareigoja būtinai dalyvauti tyrime. Prieš priimant spendimą Jūsų gydytojas paaiškins smulkiai apie numatomą tyrimų planą, vizitų dažnį, galimas rizikas, naudą ir kitą informaciją kuria Jūs domėsitės. Jeigu sutiksite dalyvauti tyrime, Jums reikės vartoti tiriamąjį vaistinį preparatą, lankytis tyrimo centre, Jums bus atliekami papildomi akių, kraujo tyrimai.
Gali būti taip, kad Jūsų ligos požymiai neatitiks tyrimo plano ir Jūs nebūsite pakviestas/a dalyvauti. Tokiu atveju Jums bus tęsiamas paskirtas gydymas Lietuvoje registruotais vaistais.
Jeigu kreipsitės į skelbime nurodytus gydytojus duomenys, kurių Jūsų paklaus, bus u patys, kaip kreipiantis į bet kurį kitą gydytoją. Jeigu sutiksite dalyvauti tyrime ir pasirašysite informuoto asmens sutikimo formą, būsite informuoti kokie duomenys ir kokiu tikslu bus renkami.
Jeigu registruositės internetu www.inlita.lt > Kontaktai > Noriu dalyvauti tyrime, arba elektroniniu laišku info@inlita.lt, atsakysime į Jūsų klausimus ir/arba persiųsime informaciją gydytojams tyrėjams, išvardintiems šiame skelbime. Pateikti duomenys nebus naudojami kitais tikslais.
Kaip ir kitose pasaulio šalyse, Lietuvoje, vadovaujantis LR įstatymų reikalavimais klinikiniams tyrimams tiriamas vaistinis preparatas, visi papildomi tyrimai ir gydytojo konsultacijos Jums bus suteikta nemokamai.
Daugiau informacijos www.inlita.lt > tyrimo dalyviams.

Autorius

admin